حسد
 
 
 
آميزش نوع دوم:

اين روش همانند روش اول مي باشد با كمي تفاوت.در روش اول داشتيم كه زن در زير قرار مي گيره و پاهاي خود رو به اندازه ايي كه احساس راحتي كنه باز مي كنه و مرد در ميان پاهاي زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام مي ده . در اين روش هم زن دراز مي كشد و پاها رو كمي بالا مي برد و مرد در كنار زن دراز مي كشد بطوريكه بتواند پاهاي خود رو از زير پاهاي خانم عبوردهد و عمل دخول رو انجام دهد در اين حالت براي اينكه خانم احساس خستگي در پاها رو نداشته باشه بهتر است كه اونها رو روي رانهاي مرد قرار دهد.

نکته مهم:از آن جا که برخوردهای زن و مرد و فشاری که بر بدن خانمها در هنگام نزدیکی وارد می شود ممکن است به جنین آسیب وارد کند لازم است تا سکس در هنگام بارداری زن با ملایمت و احتیاط کامل انجام شود.

آميزش نوع سوم :
دراين نوع آميزش، بدن مرد و زن كمترين تماس رو با هم دارند يعني تقريبا حس لامسه لذتي نمي برد.
اين روش رو معمولا براي ايجاد تنوع يا رفع خستگي بدني در حين سكس پيشنهاد مي كنند.در اين نوع آميزش زانوها و كف دستان زن روي زمين قرار مي گيرد و دستها بصورت ستون شده و وزن بدن روي دستها و زانوها تقسيم مي شود. ( درست مثل زماني كه بچه ها با پدرهاشون اسب بازي مي كنن) و یا زن بصورت سجده خم میشود. و مرد پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام ميدهد.اين روش چنانچه روي تخت انجام مي شود بهتر است كه زن در لبه هاي تخت قرار گيرد و مرد بصورت ايستاده دخول رو انجام دهد تا امكان تحرك بيشتري داشته باشد.برا ي اينكه زن لذت بيشتري ببرد پيشنهاد مي شود كه مرد در حين آميزش با يك دست قسمتهاي بالايي مهبل رو به آرامي ماساژ دهد. این روش برای زمان بارداری زن مناسب است .ولي از اونجا كه شكم زن سنگين شده كمي مشكل ساز مي شه پس چندتا بالش در زير شكم خانم قرار دهيد تا وزن خود رو روي بالش بيندازد. و مرد حرکات رفت و برگشت آلت خود را آرام انجام دهد. در این روش گذشته از آن که زن و مرد از مشاهده ی صورت یکدیگر و تبادل بوسه محرومند ، کلیتوریس زن نیز به سختی تحریک می شود و در نتیجه اوج لذت جنسی به دشواری حادث می گردد و از طرفی فشار کفل زن بر شکم و ران مرد او را به شدت تحریک می کند و انزال به سرعت وقوع می یابد ولی در عوض مرد می تواند با دست از جلو کلیتوریس و پستان زن را تحریک کند .ميزان لذت جنسي در اين وضعيت 70 به 30 به نفع مرد مي باشد.

آميزش نوع چهارم:

اين روش ،روشي مي باشد كه خانم ها از اون استقبال بيشتري مي كنند. در اين روش مرد دراز كشيده و زن طوري روي آلت مرد مي نشيند كه عمل دخول انجام شود بدن زن نسبت به مرد زاويه 90 درجه مي گيرد .در اين نوع آميزش خانم ها آزادي عمل بيشتري دارند و عمل حركت آلت در مهبل رو در كنترل خود دارند از طرفي چون زاويه مناسبي دارند اين احساس رو دارند كه همه آلت مرد بطور كامل داخل مهبل جاي گرفته است.
ولي اين روش اگر به دليل هيجانات حاصل از سكس به آرامي انجام نشود و زن تمام وزن خود را روي بدن مرد متمركز كند، باعث پاره شدن مويرگ هاي موجود در قسمت هاي پاييني آلت و مثانه مرد مي شود كه در دراز مدت براي مرد مشكل ساز مي شود.
در اين روش نيز، مرد مي تواند براي ايجاد لذت بيشتر در خانم، سينه ها و قسمت هاي بالاي مهبل رو به آرامي ماساژ دهد.
لذت جنسي در اين روش 60 به 40 به سود خانم مي باشد.
نکته:روش هایی که زن در بالا و مرد در زیر قرار دارند . برای خانم هایی که جثه بسیار کوچکتری از شریک جنسی خود دارند نیز بسیار مناسب هستند.آميزش نوع پنجم:

اين روش رو مي شه به نوعي ادامه روش چهارم دونست كه اون مضراتي كه براي مرد در روش چهارم گفته شد در اين روش منتفي شده است.
نحوه عمل به اين صورت مي باشد كه زن روي مرد قرار مي گيرد بر عكس روش اول.پس از اينكه زن آلت مرد رو به داخل مهبل هدايت كرد روي مرد دراز مي كشه و عمل رفت و آمد آلت داخل مهبل رو انجام مي ده.در اين روش از اونجاييكه مرد امكان تحرك كمتري داره وظيفه زن سنگين تر مي باشد و بايد با بوسيدن مرد و ماساژ سينه ،مرد رو تحريك نمايد.اين روش چون كل عمل جنسي در اختيار و كنترل خانم مي باشد بيشتر مورد استقبال خانم ها قرار مي گيره خصوصا اگر در اوج آمادگي جنسي باشند .
در اين روش مرد براي اينكه خانم لذت بيشتري برد مي تونه با دست هر دو سينه زن رو ماساژ بده و يا در مواقعي كه سينه هاي زن به صورتش نزديكه ،نوك سينه ها رو ميك بزنه كه برا ي خانم ها بسيار لذت بخش مي باشد.
ميزان لذت جنسي در اين روش 80 به 20 به نفع خانم ها مي باشد.

آمیزش نوع ششم:

عمل جنسي رو نبايد به خاطر بارداري خانم تعطيل كرد و فقط هر چي كه بچه در داخل رحم بزرگتر مي شه بايد احتياط بيشتري كرد كه نه اون تو شكم مادر دچار مخاطره بشه و نه اينكه مادرآسيب ببينه این روش برای مواقعی که زن حامله هست میتواند مفید باشد. بطوری که سعی شود به بچه صدمه ای وارد نشود. به اين صورت كه زن رو مرد قرار مي گيره و آلت رو به داخل مهبل هدايت مي كنه و بدن رو كمي به سمت جلو خم مي كنه كه با توجه به اضافه وزن درقسمت شكم به حال تعادل برسه و البته روي مرد هم نبايد دراز بكشه. در این حرکت ، عمل رفت وبرگشت آلت باید به عهده مرد باشد و به آرامی تمام صورت بگیرد. مرد نباید ضربه ای به بدن زن بزند. اين طوري نه به بچه فشار وارد مي شه و نه به مرد.

آميزش نوع هفتم:

اين روش شبيه روش سوم هست و برخلاف اينكه در حالت عادي اون رو پيشنهاد نكرده بودم ولي در زمان بارداري روش مناسبي مي باشد.به اين صورت اجرا مي شه كه زن كف دستها و زانوها را روي زمين قرار مي دهد( درست مثل زماني كه بچه ها با پدرهاشون اسب بازي مي كنن) و مرد پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام مي ده

آميزش نوع هشتم :
به اين نوع آميزش ، پهلو به پهلو مي گن ،به اين صورت كه هم مرد و هم زن روبروی هم و به پهلو خوابيده و عمل دخول رو انجام مي دن. نحوه قرار گرفتن زن و مرد در این روش تقریباً شبیه چهار انگشت از دو دست است که به شکل دو هفت در آید و در حالی که نسبت به هم زاویه ای نزدیک به قائمه دارد در هم فرو روند .البته در مورد نحوه قرار گرفتن دست و پاها ،بايد اون رو به عهده خانم گذاشت تا اونطوري كه راحته، رو انتخاب كنه ولي من به اين صورت پيشنهاد مي كنم: فرض رو بر اين مي گذارم كه مرد به پهلوي چپ مي خوايه مرد كاملا در ميان پاهاي زن قرار مي گيره و زن پاي چپ خود رو به پشت مرد مي بره در اين حالت مرد مي تونه با دست راستش كه آزاده، باسن زن رو نوازش كنه كه تو تحريك زن هم موثره.براي اينكه وزن بدن مرد پاي ديگه زن رو آزار نده اون بايد سنگيني وزنش رو روي دست چپش بندازه و اون رو حايل بدنش بكنه و البته مي تونه دستش رو از پشت گردن زن عبور بده و پهلو و پشت و در صورت امكان قسمتهايي از سينه زن رو نوازش بده.
به هرحال بوسيدن رو فراموش نكنيد.
در اين حالت از اونجائيكه اكثر نقاط بدن مردو زن با هم در تماس هستن لذت بيشتري عايد طرفين مي شه و مهمتر اینکه زن متحمل فشاري نمي شه وآزادي عمل مناسبي داره
ميزان لذت جنسي 50به 50 به نفع دو طرف مي باشد.

آميزش نوع نهم:

اين نوع آميزش هم پهلو به پهلو ست ولی بجای اینکه زن و مرد روبروی هم باشند ، مرد ، پشت زن که به پهلو دراز کشیده ،دراز میکشه . و از پشت عمل دخول را انجام میدهد.
در اين روش قسمت ها ي پشت زن شامل پشت و كمر ، باسن و قسمتهايي از پشت پا با بدن مرد تماس داره و تحريك مي شن.مرد در موارد تكميلي روش، بايد گردن و لاله گوش
زن رو ببوسد يا بليسد ولي در مورد لاله گوش معمولا استفاده از دندون پيشنهاد مي شه و اصطلاحا بايد اون رو گاز گاز كرد. البته بدور از خشونت.
با دست آزاد هم ماساژ سينه خانم كارساز مي باشد و البته زن نيز با دست آزاد خود مي بايست باسن و ران مرد رو نوازش كند
ميزان لذت جنسي در اين روش 50 به 50 به سود طرفين مي باشد.

آمیزش نوع دهم :

در این وضعیت مرد در لبه ی تخت یا بر روی صندلی بی دسته می نشیند و زن با پای گشاده روی دو پای مرد قرار می گیرد و خود را پیش می راند و مرد نیز کمر و لگن او را می گیرد و پیش می کشد .
گفته می شود که در این وضعیت تحریک کلیتوریس به منتهای شدت خود می رسد و این تنها انگیزه ی تجویز این وضعیت برای زن هایی است که به تحریک کلیتوریس نیازمندند .
در این روش فعالیت بین دو نفر تقریباً به یک نسبت تقسیم می شود .
امکان آبستنی در آن زیاد نیست ، کنترل حرکات و تحدید میزان دخول به آسانی میسر است .

آمیزش نوع یازدهم :

همان روش نوع نهم است با این تفاوت که پشت زن بطرف مرد باشد. دخول از عقب نیز امکان پذیر است .

آمیزش نوع دوازدهم :

این وضعیت از نظر پزشکی به هیچ عنوان قابل توصیه نیست . چون انجام آن انرژی بسیار نیاز دارد. شکل ویژه ای از آن که زن دست خود را دور گردن مرد و پاهایش را دور کمر و لگن او حلقه می کند به وضعیت " تاک چسبنده " یا " تاک چنگ زن " "ایستاده"موسوم است .و مرد هم دستهای خود را زیر باسن زن میگذارد.

شايد شما كه تجربه زندگي مشترك رو داريد و احتمالا داراي فرزند هم هستيد روش هاي ديگري رو نيز امتحان كرده باشيد و يا اينكه فكر مي كنيد روشهاي ديگري هم هست .
حق باشما ست . ولي حواستون باشه هرروشي كه براي آمیزش كردن استفاده مي كنيد نبايد به هيچ عنوان باعث فشار اومدن به شكم زن باردار بشه و يااينكه زن رو مجبور به تحمل وزن شكم مرد بكنه.

 |+| نوشته شده در  دوشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 22:27  توسط فرهاد  | 
 
  بالا